Izrada pasosa u Beogradu

Искуства при подизању пасоша, код нас и иностранству, питања везана за то
Abece
Поруке: 16
Придружен: Нед Јан 31, 2021 12:38 am

Re: Izrada pasosa u Beogradu

Порука од Abece » Чет Феб 04, 2021 11:11 pm

milicamica пише:
Уто Феб 02, 2021 4:07 pm
Pozdrav svima :)
Imam pitanje vezano za izradu pasosa, ako neko moze da mi odgovori.

Od zakletve mi je promenjen naziv adrese u licnoj karti. Menjao se naziv ulice u medjuvremenu, pa smo bili u obavezi da promenimo naziv adrese u srpskoj licnoj karti, iako je adresa ista. U srpskom pasosu je stari naziv adrese.

Da li to moze da bude neki problem pri izradi madj pasosa? Mozda je glupo pitanje :D ali moram da pitam ako neko zna, za svaki slucaj.

Hvala unapred!!!
Koliko se ja secam, sličan “problem” bio. Jedna adresa gde stvarno živim, a stada je tada još uvek bila prijavljena u licnoj karti. U Ambasadi su rekli da se upise adresa gde živim. Tako, da mi se čini da ih i ne zanima srpska prijavljena adresa, već lična karta/ pasoš samo kao potvrda identiteta i tacna adresa za dostavu dokumenata ako je potrebno. Upisi adresu gde živiš. U HU pasošu nama ne piše adresa, kao ni lakcim kartici.

milicamica
Поруке: 2
Придружен: Уто Феб 02, 2021 3:57 pm

Re: Izrada pasosa u Beogradu

Порука од milicamica » Пет Феб 05, 2021 9:02 pm

Hvala na odgovoru 😊

Bogmar2022
Поруке: 1
Придружен: Пет Апр 05, 2024 9:03 am

Re: Izrada pasosa u Beogradu

Порука од Bogmar2022 » Пет Апр 05, 2024 9:05 am

Pozdrav svima, trebao bih da izdradim pasos u beogradu, pa me zanima procedura, da li trebam da zovem da zakazem ili preko sajta? Citam u komentarima da je dosta njih islo u Madjarsku, pa me zanimaju iskustva? Hvala unapred

Пошаљи Одговор