Podizanje pasosa

Искуства при подизању пасоша, код нас и иностранству, питања везана за то
adrijana89
Поруке: 9
Придружен: Чет Мај 31, 2018 11:54 am

Re: Podizanje pasosa

Порука од adrijana89 » Пет Јун 29, 2018 9:36 pm

Juce sam bila u Segedinu i preuzela pasose i l.k.Iskustvo mi je bilo bas prijatno sluzbenica je bila jako prijatna i ljubazna i sve je jako brzo zavrseno.Kada se stigne u njihovu zgradu,odmah na ulazu sa leve strane stoji zena kod aparata kao i u nasim bankama,i ona vas pita zasto se dosli.Kada vam da broj popnete se stepenicama gore i levo cekate da se vas broj pojavi na ekranu.Kad dodjete na red sednwte i kazete zasto se dosli.Ja sam joj pruzila pasose i ona dokumenta sto stam dobila kada sam predala za izradu pasosa.Kada nadje dokumente,prvo mi predaje pasose da pogledam i proverim da li je sve uredu,onda mi daje papir da potpisem da sam prwuzela pasose.Onda su na red l.k objasnjava mi proceduru da je malo komplikovana ali nista strasno i daje mi da ogrebem pin na kovertama sto sam dobila.i na koverti da upisem novi 6cifreni broj.Prvo ide taj broj sa kartice i onda kada izadje uj pin kuca se nov pin .Daje mi da potpisem papire da sam preuzela i to je to.Preuzimanje je proslo mnogo lakse i.lepse iskustvo nego predaja.Zelim srecu svima .

Kristijan
Поруке: 5
Придружен: Уто Јун 12, 2018 6:23 pm

Re: Podizanje pasosa

Порука од Kristijan » Нед Јул 08, 2018 11:02 pm

Jel zna neko za koliko bude gotov pasos u Beogradu? posto termin cekam 3 i po meseca

DellBoy
Поруке: 4
Придружен: Сре Јун 20, 2018 7:09 pm

Re: Podizanje pasosa

Порука од DellBoy » Пон Јул 09, 2018 2:29 pm

Iskustvo sa predaje dokumenata za pasoš i LK je na linku:
viewtopic.php?f=11&t=18

Danas sam bio da podignem gotova dokumenta, sve završio za oko 10 minuta, bez ikakvih problema i poteškoća(iako sam srpski pasoš zaboravio u kolima)...
Ukratko:
Rakoci ter br 1, glavni ulaz. Odmah na ulazu je gospođa za aparatom za brojeve.Kažete joj razlog dolaska,dobijete broj i instrukciju
" prvi sprat, levo ". Sačekate svoj broj na monitoru, sedate za šalter, dajete papire koje ste dobili prilikom podnošenja zahteva i pasoš. Sluzbenica pronalazi koverte, daje vam pasoš da proverite da li je OK, zatim daje instrukcije za aktivaciju LK. Nakon aktivacije, daje vam LK i dva papira da potpišete- da ste preuzeli dokumenta i to je to!!!

Pozdrav svima.

titok
Поруке: 8
Придружен: Уто Јун 12, 2018 8:36 pm

Re: Podizanje pasosa

Порука од titok » Уто Сеп 25, 2018 6:02 pm

Pozdrav svima. Trebam da idem u Beograd da podignem pasos i licnu kartu, a da li neko zna da li mogu da podignem i za moju suprugu? Isto pasos i licnu kartu.

cocacolla
Поруке: 76
Придружен: Нед Јун 17, 2018 11:08 am

Re: Podizanje pasosa

Порука од cocacolla » Сре Дец 19, 2018 3:19 pm

Danas sam podigla pasos u Segedinu, Rákoci tér 1. Glavni ulaz. Samo.da dodadm posto nisam videla da je do sad neko.to pisao. Sluzbenik trazi da mu ostavite onaj papiric s brojem, sto.dobinete na automatu i dobila sam da popunim jednu malu anketu, zadovoljstva uslugom. To cete znati da procitate ako ste dogurali do podizanja pasosa. Nije tesko ja sam dala coveku sve najbolje ocene. Malo sam.se zabunila kada mi je rekao da ispod potpisa kod preuzimanja detetovog paosa upisem broj mog, ja upisala broj detetovog. Nije covek pravio problem. Rekao mi samo da presaram, napisem broj mog pasosa i dodam útlevél. Vrlo ljubazan gospodin. Eto toliko. Srecno svima i.ucite jezik, bez toga nista.

cecili555
Поруке: 71
Придружен: Сре Мар 04, 2020 2:12 pm

Re: Podizanje pasosa

Порука од cecili555 » Суб Јан 30, 2021 10:54 am

Jel ima neko da je bio po pasos, podizao dokumenta u Beograd?
jesu pitali mozda nesto, ili je samo klasicno potpisivanje dokumenata i preuzimanje pasosa?

Пошаљи Одговор