Profesorka Ana

Огласи за подучавање језика и остали
Dora
Поруке: 1
Придружен: Пон Јул 11, 2022 12:16 pm

Profesorka Ana

Порука од Dora » Пон Јул 11, 2022 12:22 pm

Ako je neko u potrazi za dobrim profesorom mađarskog, imam da preporučim moju profesorku Anu.

Pohađam njene časove nekoliko meseci, i uz konstantan rad na času i van časa već vidim veliki napredak u znanju. Ana je profesor mađarskog jezika, književnosti i klutrue, završila je madjarski u Beogradu.

Časovi su online, preko Skajpa i profesorka vrlo detaljno sa mnom prelazi svaku lekciju i pokrivamo i teme koje se mogu naći na intervjuu. Profesorka sve objašnjava i 10 puta ako treba, daje mnogo primera i obnavljamo i staro gradivo, kako se ne bi ništa zaboravilo i kako bih što pre propričala tečno.

Za termine i cenu časova, kao i nastavni program se možete dogovoriti direktno sa njom na broj telefona: 063 527416 :)

fanartik
Поруке: 5
Придружен: Пет Мар 17, 2023 11:03 pm

Re: Profesorka Ana

Порука од fanartik » Суб Мар 18, 2023 2:26 pm

Ana se ne javlja na broj na zalost. Bar ne preko Vibera.

Imate li alternativni broj?

Hvala

krdzic
Поруке: 1
Придружен: Нед Јун 25, 2023 10:04 am

Re: Profesorka Ana

Порука од krdzic » Нед Јун 25, 2023 10:09 am

Profesorka Ana zbog prirode posla i časova ne može u svakom trenutku da odgovori na viber i nema alternativni broj, probajte da pošaljete običan sms, pozovete na 063 527 416 ili pošaljete email na ancsalor@gmail.com. Možda ne vidi odmah poruku ali će Vam odgovoriti u toku dana. Ja nisam imao nikakvih problema da stupim u kontakt i idem kod nje na časove već duži period.
Pozdrav, Predrag

Пошаљи Одговор