Biografija

Све што не спада у остале теме слободно пишите овде, питања, предлози, остало...
Tibor
Поруке: 33
Придружен: Сре Дец 26, 2018 12:24 pm

Biografija

Порука од Tibor » Нед Феб 03, 2019 5:00 pm

Koliko treba da se napiše u biografiji? Čisto par crtica o životu i obrazovanju, ili treba baš baš do nekih sitnijih detalja?

frodo
Поруке: 47
Придружен: Уто Јул 31, 2018 2:40 pm

Re: Biografija

Порука од frodo » Нед Феб 03, 2019 5:16 pm

Piše ispod Önéletrajz u zagradi sta konkretno navesti. Ne treba siriti pricu, samo osnovni podaci, porodica, skola, vojska, eventualno linija po kojoj se trazi drzavljanstvo i to je to.

Shonee98
Поруке: 54
Придружен: Нед Авг 12, 2018 8:32 am

Re: Biografija

Порука од Shonee98 » Пон Феб 04, 2019 4:01 pm

Ja sam pola strane napisao sasvim dovoljno,ne treba da napises ni 2 recenice,savet kad je pises da onako lenjirom povuces linije olovkom tanko da bude uredno i na kraju kad napises biografiju obrisi ih gumicom.Jer kad je konzilka uzela moju biografiju rekla je da je bas uredna iako mi je rukopis fuj ali potrudio sam se bar da mi ne šetaju slova gore dole.Napisi ime prezime gde si rodjen gde si zavrsio osnovnu srednju skolu,vojska,zena deca posao(ako imas),slobodno vreme(pisi u kratkim crtama nemoj 10 hobija,stavi jedan eventualno 2) jer za to zglavnom najvise pitaju.Ja stavio jedan hobi i ceo intervju samo to pitala.U principu njoj je biografija sve,da vidi sta da pita i ko si.Onako malo vise napisi od pola strane.Koje jezike govoris i tako.Ne mora nista opsirno,i ja nisam znao kako da je napisem pa sam sa profesorkom pricao ona mi je rekla onako par stvari ja ubacio jos par komada i to je to,sam sam je napisao :)

Shonee98
Поруке: 54
Придружен: Нед Авг 12, 2018 8:32 am

Re: Biografija

Порука од Shonee98 » Пон Феб 04, 2019 4:01 pm

I kako ucis jezik napisi,sa kim pricas i tako to

Пошаљи Одговор