Ucenje madjarskog jezika

Све што не спада у остале теме слободно пишите овде, питања, предлози, остало...
sabo
Поруке: 1
Придружен: Чет Јун 07, 2018 12:00 pm

Ucenje madjarskog jezika

Порука од sabo » Пон Јун 18, 2018 2:31 pm

Napravio sam temu za pomoc nama koji smo tek poceli sa ucenjem jezika.
Podelite vasa iskustva i savete
pozdrav

Mesi se vraća kući
Поруке: 2
Придружен: Нед Јун 24, 2018 2:57 pm

Re: Ucenje madjarskog jezika

Порука од Mesi se vraća kući » Нед Јун 24, 2018 3:00 pm

Pozdrav svima!!!
Molim vas za preporuku za individualnu nastavu mađarskog jezika u Beogradu?
Pozdrav

Tina
Поруке: 7
Придружен: Сре Јун 27, 2018 12:33 pm

Re: Ucenje madjarskog jezika

Порука од Tina » Сре Јун 27, 2018 12:39 pm

Skype časovi su zamena za Individualne časove☺čak je i bolje, iskrena preporuka iz iskustva. Prestala sam ići na časove (gubljenje vremena na prevoz ) sada učim isključivo preko skaypa .Nast.je ekstra! Prilagođava teme, konverziju mom ritmu učenja. Prezadovoljna. Ako Vam treba preporuka. ..javite se ☺..ps :treba probati
Pozd i srećno učenje
Tina

Violeta
Поруке: 7
Придружен: Сре Мај 30, 2018 4:39 pm

Re: Ucenje madjarskog jezika

Порука од Violeta » Пон Јул 02, 2018 5:26 pm

Kada učite jezik iz početka preporučujem da profesor bude iz Srbije sa kojim ćete preći celu gramatiku temeljno. Ja sam angažovala ovu firmu i prezadovoljna sam http://www.centarzaedukaciju.com/ Međutim, za časove konverzacije, nakon što celu gramatiku završite topla preporuka ove divne profesorke iz Budimpešte koja nezna reč srpskog https://hungarianlessonsonline.com/nati ... n-teacher/. Pričaćete mađarski kao da Vam je to maternji jezik :-) Srećno i uspešno nek Vam bude! Pozzz

Dejan.T
Поруке: 12
Придружен: Уто Јун 12, 2018 11:42 am

Re: Ucenje madjarskog jezika

Порука од Dejan.T » Суб Јул 14, 2018 10:26 pm

Ko je iz Panceva ili okoline ili i iz Beograda moze krenuti na kurs u Pancevo u kulturno umetnicko drustvo"Petefi Sandor" Mesecno se ima 8 casova i to kosta 2400 din. To je za svakog ko zeli da nauci Madjarski jezik super sansa. Upis ce biti na jesen mozda oktobra. Sad ima grupa u kojoj sam ja. Ja sam prezadovoljan mislim da nigde ovaliko nebih naucio. Probao sam preko skajpa ali nije to to, necuje se lepo cesto je veza losa dolazi do nerazumevanja. Mislim da je mozda ok casovi konverzacije preko skajpa zbog promene partnera tokom konverzacije ali to kad se predje gramatika i kad se ima u glavi vec dobar fond reci i pitanja. Ako neko zeli pomoc da ga uputim nek se javi. Ako neko ko uci nekoliko meseci i hteo bih partnera za konverzaciju putem skajpa nek se takodje javi mozemo zajedno da vezbamo. Da postavljamo jedan drugom pitanja i da odgovaramo. Ja ucim jezik 6 meseci na kursu sam 4 mesec. Cekame jos puno ucenja a ucim svaki dan po 2 sata. Ali jednostavno nemoze se jezik preko noci nauciti. Samo napred sa ucenjem.

Allompolgar
Поруке: 2
Придружен: Чет Окт 25, 2018 10:44 am

Re: Ucenje madjarskog jezika

Порука од Allompolgar » Чет Окт 25, 2018 10:57 am

Ljudi, predlazem da ako vec ucite, ucite kod profesora sa Filoloskog fakulteta. Trebalo bi da postoji udruzenje tih profesora, zovu se nesto Kontroll. Kuma je ucila sa nekom od profesorki i kaze da je jako zadovoljna..Ide malo sporije nego sto bi ona zelela ali tako je valjda sa jezikom, ne moze odmah.

olja
Поруке: 2
Придружен: Нед Сеп 16, 2018 12:10 pm

Re: Ucenje madjarskog jezika

Порука од olja » Нед Окт 28, 2018 11:16 am

Ima li neka "poštena" škola za učenje mađarskog jezika u Novom Sadu, da nisu šarlatani, za preporuku?

Grandrat
Поруке: 5
Придружен: Пет Нов 02, 2018 2:17 am
Место: Andorra
Контакт:

Ucenje madjarskog jezika

Порука од Grandrat » Пон Нов 19, 2018 9:07 pm

I consider, that you are mistaken. Write to me in PM.

lana
Поруке: 2
Придружен: Суб Дец 15, 2018 9:41 pm

Re: Ucenje madjarskog jezika

Порука од lana » Суб Дец 15, 2018 9:45 pm

Pozdrav!
Zanima me na kom nivou znanja biste rekli da je bezbedno otici na intervju? Ja na prolece zavrsavam a2 nivo i receno mi je da idem dosta brzo i da cu znati da pricam sa njima ali ja sticem utisak da je potrebno mnogo vise od a2...
Hvala unapred!

cocacolla
Поруке: 76
Придружен: Нед Јун 17, 2018 11:08 am

Re: Ucenje madjarskog jezika

Порука од cocacolla » Чет Дец 20, 2018 7:01 am

lana пише:
Суб Дец 15, 2018 9:45 pm
Pozdrav!
Zanima me na kom nivou znanja biste rekli da je bezbedno otici na intervju? Ja na prolece zavrsavam a2 nivo i receno mi je da idem dosta brzo i da cu znati da pricam sa njima ali ja sticem utisak da je potrebno mnogo vise od a2...
Hvala unapred!
Bez zavrsenog B1 ni ne pomisljajte na intervju. Kriterijumi su znacajno podignuti.

Пошаљи Одговор