"Centar za edukaciju" istina ili prevara??

Све што не спада у остале теме слободно пишите овде, питања, предлози, остало...
Lemonrat
Поруке: 1
Придружен: Уто Сеп 18, 2018 3:35 pm

"Centar za edukaciju" istina ili prevara

Порука од Lemonrat » Суб Сеп 22, 2018 9:52 am

Svi trube da treba reciklirat papir da bi se zaљtitile љume, a u jednoj emisiji viљe ne znam kojoj sam иuo da se papir radi iskljuиivo od "bolesnog" drveжa koje bi se ovako i onako ruљilo. Љto je sada istina ?

Milana26
Поруке: 2
Придружен: Сре Сеп 19, 2018 9:09 am

Re: "Centar za edukaciju" istina ili prevara??

Порука од Milana26 » Уто Сеп 25, 2018 8:09 am

sta reci za zemlju u kojoj predsednik vojvodjanskih madjara ne zna madjarski, navlaci ljude na kurs uzima im pare i obecava konzularni dan, pa na kraju ispali svakog. Najbolje je snalaziti se sami za sebe, van ovih idiotskih kurseva i obecanja. Jedan na jedan casovi i cao.

Grandrat
Поруке: 5
Придружен: Пет Нов 02, 2018 2:17 am
Место: Andorra
Контакт:

"Centar za edukaciju" istina ili prevara

Порука од Grandrat » Чет Нов 15, 2018 6:33 pm

Bas maloprije sam naletio na ovu stranicu, a buduci da nije jos spominjana, zanima me vase misljenje. Ako je pola onoga sto sam tamo procitao istina, onda smo u gabuli. Trebalo bi nesto poduzeti.

Citat:

Svetlana
Поруке: 4
Придружен: Пет Авг 03, 2018 2:52 pm

Re: "Centar za edukaciju" istina ili prevara??

Порука од Svetlana » Сре Нов 28, 2018 12:42 pm

Prevaranti. Prvo sam isla kod njih na casove, putovala u BG svaki vikend na casove, potrosila bukvalno 800eur na sve to i naravno pala. Ne nasedajte ni na kakve istant varijante, nemoguce je proci bez znanja jezika! Dobila sam posle drzavljanstvo nakon dve godine ucenja jezika, od toga godinu dana bas intezivno.

ljupka
Поруке: 1
Придружен: Сре Авг 11, 2021 3:14 pm

Re: "Centar za edukaciju" istina ili prevara??

Порука од ljupka » Сре Авг 11, 2021 3:40 pm

Pozdrav svima.
Da li je neko u skorije vreme zapoceo proces za dobijanje madjarskog pasosa preko Edukativnog centra iz Subotice, komunicirajuci sa Tomislavom?
Vidim da od 2018.te niko vise nije pisao na temu Centra. Zanima me da li je neko prosle ili ove godine odradio uspesno proces preko njih?
Razmisljam da uletim u celu pricu, ne znam koliko je rizicno, jer videh razne odgovore ovde na Forumu.

Hvala svima unapred

redstar
Поруке: 2
Придружен: Уто Сеп 14, 2021 5:27 pm

Re: "Centar za edukaciju" istina ili prevara??

Порука од redstar » Уто Сеп 14, 2021 5:37 pm

ljupka пише:
Сре Авг 11, 2021 3:40 pm
Pozdrav svima.
Da li je neko u skorije vreme zapoceo proces za dobijanje madjarskog pasosa preko Edukativnog centra iz Subotice, komunicirajuci sa Tomislavom?
Vidim da od 2018.te niko vise nije pisao na temu Centra. Zanima me da li je neko prosle ili ove godine odradio uspesno proces preko njih?
Razmisljam da uletim u celu pricu, ne znam koliko je rizicno, jer videh razne odgovore ovde na Forumu.

Hvala svima unapred
novak_so@yahoo.com
Javi se

Milan99
Поруке: 1
Придружен: Пон Сеп 05, 2022 7:42 pm

Re: "Centar za edukaciju" istina ili prevara??

Порука од Milan99 » Пон Сеп 05, 2022 7:51 pm

Pozdrav svima.
Da li je neko u skorije vreme zapoceo proces za dobijanje madjarskog pasosa preko Edukativnog centra iz Subotice, komunicirajuci sa Tomislavom?
Vidim da od 2018.te niko vise nije pisao na temu Centra. Zanima me da li je neko prosle ili ove godine odradio uspesno proces preko njih?

Pozdrav

Пошаљи Одговор