Pomoc molim!!! Ovlascenje za dete

Све што не спада у остале теме слободно пишите овде, питања, предлози, остало...
Viktorija
Поруке: 9
Придружен: Нед Јун 24, 2018 2:44 pm

Pomoc molim!!! Ovlascenje za dete

Порука од Viktorija » Чет Сеп 27, 2018 12:04 pm

Cao svima, ako moze neko da mi kaze da li se ovlascenje za dete na srpskom overi kod notara, pa se onda to nosi kod sudskog tumaca i onda on prevede i opet overi? Znaci moj suprug je neophodan samo kod notara da potpise, posle ja nosim bez njega na prevod i overu? Do sada je on isao sa mnom pa je na licu mesta potpisao sta treba kad sam predavala papire, ali sada nije u mogucnosti da bude prisutan pa mi treba ovlascenje. Hvala unapred

BiT
Поруке: 28
Придружен: Уто Јун 05, 2018 7:59 pm

Re: Pomoc molim!!! Ovlascenje za dete

Порука од BiT » Чет Сеп 27, 2018 1:40 pm

Viktorija пише:
Чет Сеп 27, 2018 12:04 pm
Cao svima, ako moze neko da mi kaze da li se ovlascenje za dete na srpskom overi kod notara, pa se onda to nosi kod sudskog tumaca i onda on prevede i opet overi? Znaci moj suprug je neophodan samo kod notara da potpise, posle ja nosim bez njega na prevod i overu? Do sada je on isao sa mnom pa je na licu mesta potpisao sta treba kad sam predavala papire, ali sada nije u mogucnosti da bude prisutan pa mi treba ovlascenje. Hvala unapred
Ide sa vama samo kod notara tamo potpiše i to ovlašćenje nosite vi na prevod nemora on sa vama i to je to.

Viktorija
Поруке: 9
Придружен: Нед Јун 24, 2018 2:44 pm

Re: Pomoc molim!!! Ovlascenje za dete

Порука од Viktorija » Пет Сеп 28, 2018 1:17 pm

Hvala puno, puno!!!

Grandrat
Поруке: 5
Придружен: Пет Нов 02, 2018 2:17 am
Место: Andorra
Контакт:

Pomoc molim Ovlascenje za dete

Порука од Grandrat » Чет Нов 15, 2018 8:14 am

You are mistaken. I can prove it. Write to me in PM, we will discuss.

Пошаљи Одговор